O nas

Zbudujmy wspólnie Twój sukces

Dystrybutor nabiału i żywności dla sektora HoReCa w Warszawie

Jako dostawca zarówno świeżych, jak i suchych produktów z Warszawy, wierzymy, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem. Właśnie dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi w zakresie dostawy żywności do gastronomii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów, podążamy za innowacjami, trendami. Promujemy biznes, pasję oraz zaangażowanie ludzi, którzy go prowadzą. Jesteśmy przekonani, że nasze wcześniejsze doświadczenia w kompleksowym zaopatrzeniu gastronomii – zdobywane przez lata w wielu innych firmach (m.in. w Warszawie) pozwolą spełnić wszystkie potrzeby Odbiorców.

Do naszej wiedzy i znajomości rynku dodaliśmy dwudziestoletnie doświadczenie w profesjonalnej dystrybucji i obsłudze Klienta, jakim poszczycić się może nasz Partner – firma BAG-POL S.A SP.K. Serdecznie zapraszamy do współpracy – szczególnie cenimy sobie długofalowe partnerstwa oparte na zaufaniu, a także wzajemnym zaangażowaniu w rozwój.

Kompleksowe zaopatrzenie gastronomii

Wybierz współpracę z doświadczonymi profesjonalistami z Warszawy

W naszej ofercie znajdują się 4 silne grupy produktowe. Jesteśmy:

  • dostawcą nabiału – udostępniamy starannie wyselekcjonowany towar prosto od 70 renomowanych producentów – w tym się specjalizujemy,
  • dostawcą produktów suchych, sypkich, konserwowych, oleju, oliwy itd. – w powyższej grupie dysponujemy ponad 2500 produktami tylko najwyższej jakości.

Ponadto zapewniamy bezproblemowy dostęp do:

  • ciastek, słodyczy, cukierków, słonych przekąsek – pełna oferta pod przerwy na kawę, zebrania, konferencje,
  • soków, napojów owocowych, energetycznych, wody i innych – w ramach uzupełnienia bogatego towaru proponujemy wyroby czołowych marek z tej kategorii
     

Co nas wyróżnia ?

ico1

Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny

Jako dostawca zaopatrzenia w gastronomii na terenie Warszawy w ofercie zebraliśmy ponad 8000 produktów. Cały czas wprowadzamy nowe pozycje, starając się zapewnić jak najlepsze ceny. Sprawdź naszą gazetkę promocyjną, którą wydajemy co miesiąc!

ico2

Silna logistyka

Codziennie w drogę z naszej hurtowni spożywczej z Warszawy wyrusza blisko 40 specjalistycznych samochodów dostawczych, które pokonują setki kilometrów, aby dowieźć towar na czas. Doskonale wiemy, co robić, aby utrzymać ich świeżość.

ico3

Elastyczność działania

Kompleksowe zaopatrzenie gastronomii nie ma dla nas tajemnic, dlatego szybko oraz z łatwością dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Przekonaj się o tym również i Ty!