Kontakt

Qulineo Adam Goździcki Spółka Komandytowa
ul. Modularna 17A
02-238 Warszawa
NIP: 522-304-15-99
zamowienia@qulineo.pl
tel.: 571 207 017

Dział zakupów i rozliczeń

Starszy Kupiec

Agnieszka Figórska
email: agnieszka@qulineo.pl
kom.: 571 207 018

Młodszy Kupiec

Katarzyna Krasuska
email: kasia@qulineo.pl
kom.: 573 399 766

Specjalista ds. obsługi klienta

Dawid Danielczuk
email: dawid@qulineo.pl
kom.: 790 443 984

Kierownik magazynu i sprzedaży internetowej

Konrad Więch
email: konrad@qulineo.pl
kom.: 573 410 440

Zastępca Kierownika magazynu

Dorian Jasek
email: dorian@qulineo.pl
kom.: 537 108 590


Godziny otwarcia:
Czynne całodobowo
od niedzieli: godz. 16:00
do soboty: godz. 11:00

Kierownik ds. sprzedaży

Robert Wojniak
email: robert@qulineo.pl
kom.: 571 207 017

Doradcy handlowi

Hanna Wielgosz
email: hanna@qulineo.pl
kom.: 518 096 927
Jakub Tutaj
email: jakub@qulineo.pl
kom.: 571 207 019
Marek Andrejczyk
email: marek@qulineo.pl
kom.: 511 131 678

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Prowadzenie działalności polegającej na dystrybucji żywności w branży HoReCa stawia przed nami wiele wyzwań. Nieustannie dążymy do tego, by pokonywać wszelkie ograniczenia, coraz bardziej rozszerzać ofertę oraz zdobywać uznanie naszych Klientów działających zarówno w Warszawie, jak i poza nią. Hurtownia spożywcza Qulineo na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Kontrahentów, dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pomysły, dzięki którym będziemy w stanie usprawnić proces dystrybucji żywności – bardzo chętnie o tym porozmawiamy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Qulineo – kompleksowe zaopatrzenie gastronomii w zasięgu Twojej ręki!

Zachęcamy do kontaktu. Qulineo – dystrybutor żywności w Warszawie